اطلاعیه های مهم گذشته :
طولاني‌ترين پل معلق جهان در منطقه «راپبوده‌تال» (Rappbodetal) در ايالت «زاكسن آنهالت» آلمان، امروز (يكشنبه) افتتاح شد.
يك بسته مشكوك در موزه لوور پاريس پيدا شده كه در پي آن طي يك هشدار امنيتي اين موزه و مناطق اطراف آن تخليه شد.
تابستان پيش رو كشور تركيه قصد دارد شرايط سفر با اولين كشتي زيردريايي به نام Nemo Primero را براي جذب گردشگران روس فراهم كند.
كارشناسان مركز Fraunhofer Institute در سال ۲۰۱۰ در يك مطالعه دريافتند در حين سفرهاي هوايي افراد تا ۳۰ درصد كمتر متوجه مزه شوري مي‌شوند، همچنين احساس مزه شيريني هم تا ۲۰ درصد كاهش پيدا مي‌كند.
روزنامه اينديپندنت از تلاش عربستان براي تبديل شدن به مقصد گردشگري خبر داد.
ايرلاين دولتي كانادا براي جبران اشتباه خود در فروش هم‌زمان ۴ صندلي يك پرواز به ۸ نفر، پيشنهاد ۱۰ سال پرواز رايگان به اين خانواده ۴ نفره داد.
برگزاري كنفرانسي در آتن در راستاي تاثيرگذاري كشورهايي با فرهنگ‌هاي كهن و مهم بر فرهنگ و جامعه انساني و حضور ايران به عنوان مهم‌ترين كشوري كه داراي فرهنگ كهن و بسيار موثردر ساير كشورها بوده است.
اولين هواپيماي مسافربري بزرگ ساخت چين، C919، آخرين مرحله ارزيابي كارشناسان را پشت سرگذاشت.
روسيه قانوني را تصويب كرده است كه بر اساس آن اتباع ايران و ۱۷ كشور ديگر اجازه مي‌يابند بدون كسب رواديد براي هشت روز فقط به منطقه خاور دور روسيه سفر كنند.
فردا ۲۹ فروردين ماه به مناسبت روز ارتش جمهوري اسلامي ايران، از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۱:۳۰ صبح روز ۲۹ فروردين به دليل انجام رژه هوائي ارتش در آسمان تهران پروازهاي مسافري انجام نمي‌گيرد.
تيمي از باستان‌شناسان در مصر موفق به كشف بقاياي يك هرم ۳۷۰۰ ساله در ۳۰ كيلومتري جنوب قاهره شدند.
هيوستون تگزاس با ساختماني مدرن، به زودي اين امكان را فراهم مي‌كند تا در استخر شيشه‌اي طبقه چهل و دوم و در آسمان هيوستون شنا ميسر شود.
شيخ‌نشين دبي چند جزيره مصنوعي جديد در سواحل خليج‌فارس احداث مي‌كند. اين جزاير مصنوعي در مساحتي بالغ بر سه و نيم ميليون فوت مربع در سواحل خليج‌فارسساخته ميشود.
يك زن كه تصميم گرفته با موتورسيكلت خود جهان را بگردد، به سوژه رسانه‌هاي دنيا تبديل شده است.
در جديدترين گزارش مجمع جهاني اقتصاد، اسپانيا در صدر كشورهاي جهان با بالاترين شاخص رقابت‌پذيري در عرصه گردشگري و سفر قرار دارد.
چيني‌ها براي پنجمين سال پياپي در صدر فهرست ولخرج‌ترين گردشگران بين‌المللي قرار گرفتند.
تهران- ايرنا- مجله آمريكايي نيويوركر در يك گزارش تصويري به جاذبه هاي توريستي ايران و علاقه مردم براي سفر و بازديد از مناظر طبيعي و آثار باستاني اشاره كرد و نوشت: جوانان ايراني در حال بازكشف كشور خود هستند.
مركز خريد بزرگ اندونزي (Grand Indonesia shopping town) اين مركز خريد عظيم و بي‌عيب و نقص، درست در مركز شهر قرار گرفته و منزلگاه بهترين برندهاي دنيا و سرگرمي‌هاي بي‌نظير است. در اين مركز خريد يك سوپرماركت، يك فروشگاه زنجيره‌اي، مراكز بهداشت و زيبايي، دستگاه خودپرداز و تبديل پول، تئاتر، بزرگ‌ترين سينماي اندونزي و هرآنچه …
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ايليا پرواز محفوظ مي باشد.