صدور بليط پرواز به سراسر جهان

معرفي :
آژانس مسافرتي ايليا پرواز با داشتن كادر حرفه اي صدور بليط هاي هوايي بين المللي و داخلي آمادگي ارائه سريعترين خدمات به مسافران مي باشد. اين كانتر ها علاوه بر ارائه خدمات به عموم مردم اعم از حضوري و تلفني، هر كدام براي خود داراي شرح وظايف مستقل خدماتي نيز مي باشند. اين خدمات عبارتند از :
  • خدمات اختصاصي به شركت ها و سازمان ها : آژانس مسافرتي ايليا پرواز افتخار داشته است كه در طول سالها فعالبت خود با صد ها شركت و سازمان همكاري نمايد و نماينده رسمي ارائه خدمات مسافرتي و هوايي به آنها باشد. شركت ها و سازمان ها با خيالي آسوده مي توانند كليه نياز هاي رزرو بليط هاي هوايي خود را به ما بسپارند تا در اسرع وقت و با توجه به بهترين خدمات، بهترين قيمت نيز دريافت نمايند.
  • خدمات اختصاصي به تور هاي ايليا پرواز : با توجه به اعزام ساليانه چندين هزار مسافر به كشور هاي گوناگون جهان و از طريق تور هاي دسته جمعي و گروهي ايليا پرواز ، وجود كانتر هايي خبره يك ضرورت است تا تور هاي همگي با هم و در ساعت هاي مناسپ پرواز نمايند.
  • ارائه خدمات ويژه به مسافران طلايي : آژانس ايليا پرواز در طي سالها فعاليت خود توانسته به مسافران خود هر ساله خدمات ويژه و اختصاصي ارائه دهد. مسافراني در اين ميان با ما همراه هستند كه از روز افتتاح آژانس هنوز ايليا پرواز را براي خدمات هوايي خود انتخاب مي كنند.
مسبر ها :
آژانس ايليا پرواز با داشتن نمايندگي از تمامي شركت هاي هوايي معتبر جهاني و ايراني، قابليت ارائه خدمات رزرو بليط هاي انفرادي و گروهي را بر روي آنها دارد. كانتر هاي ما از طريق سيستم ها و پنل هاي اختصاصي آنها مي توانند در اسرع وقت نسبت به رزرو و صدور بليط هاي هوايي مسافران اقدامات لازم را انجام دهند.
همچنين مجموعه ايليا پرواز با مجهز بودن به سيستم هاي بين المللي روز، امكان رزرو و صدور بليط پرواز هاي داخلي ديگر كشور ها و مقاصد را دارد. با بهره بردن از اين امكان مسافران، شركت ها و گروه ها ديگر نگران نبود بليط هاي داخلي ديگر كشور ها و يا معطلي در فرودگاه هاي آنها نخواهند بود.
خدمات آنلاين و لحظه اي:
با توجه به پيشرفت هاي سريع فناوري در صنعت گردشگري بين المللي و رشد سريع آن در كشور، آژانس ايليا پرواز نيز ضرورت تحقيق و توسعه اين گونه خدمات را احساس كرد. با همكاري متخصصين برنامه نويسي و توافقات صورت گرفته با كارگزار هاي بزرگ خدمات هوايي، آژانس ايليا پرواز توانسته است سامانه رزرواسيون لحظه اي بليط هاي هواپيمايي اعم از خارجي، داخل كشور و ساير كشور ها را اجرا نمايد تا مسافران بتنوانند در هر لحظه از روز به جستجو، رزرو و حتي صدور بليط هوايي خود اقدام نمايند. اين سامانه متصل به شبكه بانكي شتاب مي باشد تا به راحتي و بدون نياز به كارت هاي اعتباري بين المللي، بتوانيد براي پرواز به تمامي مقاصد دنيا در راحتي منزل و يا محل كار خود اقدام نماييد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ايليا پرواز محفوظ مي باشد.