تور ویتنام - تور ویتنام نوروز 97 - نوروز 1397 تور ویتنام


قيمت تور شامل خدمات زير است :

 • 7 شب و 8 روز اقامت با صبحانه
 • راهنمای انگلیسی زبان
 • بیمه
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • پرواز داخلی
 • ویزا
 • صبحانه همه روزه + یکوعده ناهار و شام در هالونگ + یک میان وعده در روز آخر
 • گشت جامع ویتنام

تور هالونگ ویتنام - 7 شب و 8 روز در ویتنام


ویتنام زیبا
ویتنام با سرعت زیادی همه روزه رو به پیشرفت و توسعه قرار دارد ولی در عین حال مردم و دولت این کشور به سنت ها ، رسوم و فرهنگ بسیار غنی خود بسیار پایبندند و همین امر باعث شده تا این کشور به یکی از محبوب ترین مراکز و مقاصد توریستی دنیا بدل شود.
برنامه سفر به ویتنام
روز نخست
ورود به سایگون
به مجرد ورود به فرودگاه تن سون نات در سایگون ، به گرمی از شما استقبال خواهد شد و راهنمایان ما شمارا تا هتل همراهی خواهند کرد .و در هتل پس از مراحال ورود شما فرصتی برای استراحت خواهید داشت تا کمی از خستگی سفر بکاهید و تمام شب در سایگون اقامت خواهید داشت .
روز دوم:
در روز دوم پس از صرف صبحانه در هتل گشت شهریِ شهر سایگون را خواهیم داشت تور با بازدید از کاخ اتحاد (اقامت گاه سابق ریاست جمهوری ویتنام) آغاز خواهد شد ، این کاخ در سال 1962 ساخته شده است .پس از آن اداره مرکز پست و کلیسای نوتردام که معماری فرانسوی دارد و از زمان استعمار فرانسوی ها به جا مانده است را خواهید دید .در بعد از ظهر تور با گشت از مراکز خرید و مالهای بزرگ ویتنام که برترین برند ها پوشاک را در آنها خواهید یافت ادامه می یابد که مشهور ترین آن ،فروشگاه بن تان (Ben Thanh Market) است .پس از خرید می توانید به هتل بازگردید یا آزادانه به گشت و گذار بپردازید در مرکز شهر رستوران های حلال زیادی وجود دارد که می توانید از صرف غذا در رستوران ها لذت ببرید .(کرایه تاکسی از مرکز شهر تا هتل بین 1 تا 3 دلار آمریکا است)
روز سوم:
سایگون را به مقصد مای تو که واقع در قلب دلتای مکونگ است ترک می کنیم . به مجرد ورود به مای تو با قایق وارد رودخانه مکونگ خواهیم شد این دلتا از کانال های آبی متعددی تا بن تره تشکیل شده است . از کارخانه آبنبات سازی بازدید خواهید کرد و طعم خوش هنر ویتنامی را خواهید چشید . پس از لذت بردن از چای و عسل و میوه های تازه استوایی در باغ از کمی تجربه رانندگی لذت خواهید برد و پس از آن یک قاق سواری رومانتیک در جنگل های استوایی درختان نارگیل را تجربه خواهید کرد و پس از آن سوار بر کشتی برای استراحت و ریلکس کردن به سایگون باز خواهیم گشت .
روز چهارم :
تونل کو چی ویتنام (تونل سوچی ویتنام)
در روز چهارم از تونل سو چی (Cu Chi tunnels) بازدید خواهیم کرد . این تونل از شبکه گسترده ای از کانال ها به طول 200 کیلومتر و در عمق 12 متری از سطح زمین تشکیل شده است تونل سوچی (کوچی) در زمان حمله ایالات متحده آمریکا به ویتنام توسط ارتش انقلابی ویتنام ساخته شده است و هدف ساخت این تونل بسیار عظیم انتقال نفرات ، کالاها، مواد غذایی ، تجهیزات پزشکی و ادوات و تجهیزات جنگی و به طور کلی راهبردی به شمال ویتنام بوده است که باز دید از این تونل خاطره ای به یادماندنی برای شما خواهد بود .پس از آن به فرود گاه جهت پرواز داخلی از سایگون به هانوی و اقامت در هانوی خواهید شد . به مجرد ورود به هانوی راهنمایان ما به استقبال شما خواهند آمد و شمارا به هتل منتقل خواهند کرد .پس از چک این هتل به اتاقتان خواهید رفت و تمام شب را در هانوی اقامت خواهید داشت.
روز پنجم:
بازدید از زیارت گاه و آرام گاه هوچی
روز پنجم با بازدید از زیارت گاه و آرام گاه هوچی مین آغاز خواهد شد که از بزرگترین زیارت گاه های مردم ویتنام به حساب می آید .پس از باز دید ار زیارتگاه به مراکز خرید در هانوی منتقل می شوید تا به گشت و گذار و بازدید از مراکز خرید پوشاک و صنایع دستی ویتنام بروید .
روز ششم:
هالونگ ویتنام
روز ششم بالاخره نوبت به نگین طبیعت آسیا یعنی هالونگ خواهد رسید .انتقال شما از هانوی به هالونگ با کروز انجام خواهد شد .با کشتی به هالونگ خواهیم رفت و از دیدنی ترین چشم انداز های عالم هستی بازدید خواهیم کرد . در پیش رویتان منظره و چشم انداز چنان رویایی خواهید دید که هیچ گاه از ذهنتان دور نخواهد شد .پس از صرف ناهار در دهکده ماهیگیری وبازدید از ساحل کشتی در یک جزیره توقف خواهد داشت تا در ساحل کمی ریلکس کنید و از چشم نواز ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید .پس از آن می توانید از غذا های سنتی ویتنام که طی نمایشی توسط چیره دست ترین آشپزهای ویتنامی طبخ می شوند لذت ببرید .شب ششم را در کشتی کروز صبح خواهید کرد .
روز هفتم:
در روز هفتم با ورزش روح یعنی تایچی به صبحگاهان خوش آمد می گوییم و پس از آن تجربه طلوع خورشید در هالونگ خارق العاده را از دست نخواهیم داد . پس از صرف صبحانه به گشت و گذار در بین صخره های آهکی عظیم الجثه هالونگ خواهیم پرداخت و از مناظر زیبای طبیعی هالونگ لذت خواهیم برد و کم کم باید آماده بدرود گفتم با هالونگ زیبا باشید و برای بازدید مختصر با قایق به کشتی باز می گردیم و از هالونگ خارق العاده خدا حافظی می کنیم و به هانوی منتقل خواهیم شد.
روز هشتم:
پس از صرف صبحانه چک آئوت هتل در ساعت 12 راهی فرودگاه برای بازگشت به ایران عزیزمان خواهیم شد.

توجه :
 • تفاوت قيمتهاي ارزي و ريالي در مسيرهاي مشابه به دليل تفاوت درجه هتل ها و شركتهاي هواپيمايي و تاريخ حركت تور مي باشد.
 • در شرايط اضطراري احتمال تغيير هتل ها به هتل با درجه كيفيت مشابه مي باشد.
 • تعيين صندلي در هواپيما صرفاً به عهده شركت هواپيمايي است و آژانس ايليا پرواز در تعيين، تغيير و جابجايي آن نقشي ندارد.
 • مسئوليت و اجراي سرويس داخل هواپيما با شركت هواپيمايي حمل كننده مي باشد.
 • در صورت افزايش نرخ بليط هواپيما تا قبل از حركت تور، تفاوت آن از مسافر دريافت خواهد شد.
 • برنامه فوق برطبق برنامه اوليه كارگزار تهيه و تنظيم شده است كه با توجه به شرايط روز احتمال جابجايي - حذف و يا اضافه شدن گشتها و تغيير در پروازهاي داخلي و هتل ها وجود دارد


HOTELDBLSGLCHD-WBCHD-NB
3* Hotel6.790.0007.837.0006.050.0004.880.000كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ايليا پرواز محفوظ مي باشد.